Vodafone - AMD 3-0
Λακιδης -λ.ε. ε' διαμερισματος 6-1
ΕpsilonNet developers- συσδιεκ 10-0
Patenda - μπαριστας 6-4
10:00 - 11:00
|
(Α1) Εργαζόμενοι Τυπου Χάρτου – (Α2) –Λ.Ε ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
|
11:00 - 12:00
|
(Α3)
ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ – (Α4) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
|
12:00 - 13:00
|
(Β1) SYRIAN REFUGEES – (Β2) ΛΑΚΙΔΗΣ
|
16:00 – 17:00
|
(Δ1) ΕΝΕΤ DEVELOPERS
– (Δ2)ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΕΠΙΣΙΤΙΣΜΟΣ
|
17:00 – 18:00
|
(Δ3) ΧΗΜΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ – (Δ4) ΣΥΣΔΙΕΚ
|
18:00 – 19:00
|
(Ε1)INTRASOFT – (Ε2)ERLICON
|
19:00 – 20:00
|
(Ε3) ΔΙΑΚΑΚΗΣ – (Ε4) IT UNITED
|
10:00 – 11:00
|
(B3) ΕΝΕΤ SUPPORT – (B4) ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε’
ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ
|
11:00 – 12:00
|
(Γ1) ΟΜΑΔΑ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ «ΑΓΑΠΗ» - (Γ2) ΣΕΦΙΕ
|
12:00 – 13:00
|
(Γ3) INTRACOM – (Γ4)
ΣΜΤ
|
16:00 – 17:00
|
(Ζ1) BARISTAS – (Ζ2) VODAFONE
|
17:00 – 18:00
|
(Ζ3) AMD – (Ζ4) Εργαζόμενοι Patenta Group
|
18:00 – 19:00
|
(Η1) ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – (Η2) ΕΜΠΟΡΟΫΠΑΛΛΗΛΟΙ
|
19:00 – 20:00
|
(Η3)
ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ – (Η4) ΑΠΘ
|
10:00 – 11:00
|
(Η1) ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΟΛΙΧΝΗΣ- (Η3) ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ
|
11:00 – 12:00
|
(Η2) ΕΜΠΟΡΟΫΠΑΛΛΗΛΟΙ - (Η4) ΑΠΘ
|
12:00 – 13:00
|
(Ζ1) BARISTAS
- (Ζ3) AMD
|
16:00 – 17:00
|
(Δ1) ΕΝΕΤ DEVELOPERS
– (Δ3) ΧΗΜΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ
|
17:00 – 18:00
|
(Δ2) ΒΙΟΜ. ΕΠΙΣΙΤΙΣΜΟΣ
- (Δ4) ΣΥΣΔΙΕΚ
|
18:00 – 19:00
|
(Γ1) ΟΜΑΔΑ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ «ΑΓΑΠΗ» - (Γ3) INTRACOM
|
19:00 – 20:00
|
(Γ2) ΣΕΦΙΕ - (Γ4) ΣΜΤ
|
10:00 – 11:00
|
(Ζ2) VODAFONE - (Ζ4) Εργαζόμενοι Patenta Group
|
11:00 – 12:00
|
(Ε1)INTRASOFT - (Ε3) ΔΙΑΚΑΚΗΣ
|
12:00 – 13:00
|
(Ε2)ERLICON - (Ε4) IT UNITED
|
16:00 – 17:00
|
(Β1) SYRIAN REFUGEES - (B3) ΕΝΕΤ SUPPORT
|
17:00 – 18:00
|
(Β2) ΛΑΚΙΔΗΣ - (B4)
ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε’ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ
|
18:00 – 19:00
|
(Α1) Εργαζόμενοι Τυπου Χάρτου
- (Α3) ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ
|
19:00 – 20:00
|
(Α2) – Λ.Ε ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ- (Α4) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
|
10:00 – 11:00
|
(Ε1)INTRASOFT - (Ε4) IT UNITED
|
11:00 – 12:00
|
(Ε2)ERLICON - (Ε3) ΔΙΑΚΑΚΗΣ
|
12:00 – 13:00
|
(Ζ1) BARISTAS
- (Ζ4) Εργαζόμενοι Patenta Group
|
16:00 – 17:00
|
(Δ2) ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΕΠΙΣΙΤΙΣΜΟΣ
- (Δ3) ΧΗΜΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ
|
17:00 – 18:00
|
(Ζ2) VODAFONE - (Ε3) ΔΙΑΚΑΚΗΣ
|
18:00 – 19:00
|
(Α1) Εργαζόμενοι Τυπου Χάρτου
- (Α4) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
|
19:00 – 20:00
|
(Α2) – Λ.Ε ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - (Α3) ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ
|
10:00 – 11:00
|
(Γ1) ΟΜΑΔΑ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ «ΑΓΑΠΗ» - (Γ4) ΣΜΤ
|
11:00 – 12:00
|
(Γ2) ΣΕΦΙΕ - (Γ3) INTRACOM
|
12:00 – 13:00
|
(Δ1) ΕΝΕΤ DEVELOPERS
- (Δ4) ΣΥΣΔΙΕΚ
|
16:00 – 17:00
|
(Β1) SYRIAN REFUGEES
- (B4) ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Ε’ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ
|
17:00 – 18:00
|
(Β2) ΛΑΚΙΔΗΣ - (Δ1) ΕΝΕΤ DEVELOPERS
|
18:00 – 19:00
|
(Η1) ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΟΛΙΧΝΗΣ- (Η4) ΑΠΘ
|
19:00 – 20:00
|
(Η2) ΕΜΠΟΡΟΫΠΑΛΛΗΛΟΙ - (Η3) ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ
|